Wróć

Jak zbudować dom w 9 miesięcy?

16/07/2023

Jak zbudować dom w mniej niż rok? To pytanie zadają sobie bardzo często przyszli właściciele domów. Budowa domu kojarzy się z długim, żmudnym i wymagającym dużych nakładów pracy procesem. Nic bardziej mylnego. Dziś powiemy Ci jak zbudować dom w ekspresowym tempie. 

Czy można zbudować dom w zaledwie kilka miesięcy?

Odpowiedź jest jednoznaczna. Z naszą pomocą zdecydowanie tak! Atutem oferowanych przez nas domów jest ekspresowy czas produkcji. Nie straszne są nam warunki pogodowe, ponieważ domy, które tworzymy produkowane są w zamkniętej fabryce. Po jej opuszczeniu, montowanie domu na Twojej działce zajmuje kilka dni. W Woodlove maksymalny czas, po którym otrzymasz klucze do wymarzonego domu, określiliśmy na 9 miesięcy. Oczywiście ten czas może być jeszcze krótszy, wszystko zależy od ilości zleceń.  Zdradzimy Ci, że udało nam się wybudować przedszkole w 64 dni robocze. Jak sam widzisz, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.  

Jak zbudować dom szybko i skutecznie?

Teraz już wiesz, że da się zbudować dom w zaledwie kilka miesięcy. Pewnie jesteś ciekawy, jak to zrobić. Ogromnym zjadaczem czasu dla osoby, która buduje się po raz pierwszy, bywa dopełnienie wszelkich formalności. Następnie sporo czasu traci się na znalezienie odpowiedniej ekipy, ustalenie prac, kupowanie materiałów, doglądanie budowy, aż w końcu na wykończenie. Można tak wymieniać w kółko, kto choć raz się budował, ten wie ile pracy wymaga ten proces. Nie musi tak być! 

Budowa domu wymaga fachowej wiedzy z wielu dziedzin. Taką wiedzę posiadają nasi doświadczeni eksperci, którym możesz powierzyć budowę domu od A do Z. Skorzystanie z naszego doświadczenia to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale także pewność, że Twój dom będzie wykonany porządnie, z najwyższą starannością i przy użyciu najlepszych materiałów. 

Jak zbudować dom, który będzie mógł służyć Ci przez wiele lat?

  • Postaw na modułowość! Dobry projektant wie, jak ważnym rozwiązaniem na etapie projektowania domu jest możliwość rekonfiguracji pomieszczeń. Chodzi o to, żeby dom zmieniał się z Tobą. Z biegiem lat zmieniają się Twoje potrzeby, nie pozwól, żeby wnętrze ograniczało Twoje możliwości. 
  • Nowoczesność to podstawa! Pisząc nowoczesność mamy na myśli innowacyjne rozwiązania, najnowsze technologie. Nie bój się z nich korzystać. 
  • Jakość i jeszcze raz jakość. W Woodlove wiemy o tym doskonale. Pamiętaj, że nie sztuką jest zbudować dom, sztuką jest zbudować dom, który będzie służył Ci przez wiele lat. Dlatego postaw na dobrej jakości materiały. 

Jeśli planujesz budowę wymarzonego domu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest budownictwo. Zajmujemy się nim od 40 lat. Świat projektowania domu, budowy, wykańczania nie ma przed nami tajemnic. Pomożemy Ci zbudować dom marzeń szybko i skutecznie. 

Więcej artykułów

© Creato con la passione da PRofitto